Oferta


KSERO-FAX Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych. Oferujemy profesjonalny, terminowy, autoryzowany serwis Canon. Zapewniamy oryginalne części zamienne. Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami i zapoznania się z aktualną ofertą, dostępną częściowo na naszych internetowych stronach.

Usługi serwisowe oferowane przez KSERO-FAX wykonywane są przez grupę dziewięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów doskonalących swoje umiejętności w autoryzowanych centrach szkoleniowych w kraju i za granicą. Bardzo ważnym atutem naszego serwisu jest ponad trzydziestoletnie doświadczenie i tradycja.

Do sprzedaży oferujemy produkty firmy Canon, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem a w szczególności:

  • kserokopiarki cyfrowe,
  • drukarki wielkoformatowe,
  • telefaksy atramentowe i laserowe,
  • drukarki biurowe, atramentowe i laserowe
  • drukujące systemy sieciowe,
  • skanery,
  • materiały eksploatacyjne

Ponadto w sprzedaży posiadamy jak uzupełnienie oferty produkty firmy Panasonic .

Coraz częściej do sprzedaży oferujemy nie produkty a usługi. Płacąc za wykonywane kopie czy wydruki nie muszą się Państwo martwić o stan urządzenia, jego amortyzację czy też o materiały eksploatacyjne wszystkim zajmuje się bezpłatnie prewencyjny serwis. Naszymi klientami są firmy, instytucje, spółki wywodzące się z różnych branż. Obsługujemy szkoły, wydawnictwa, instytucje administracji państwowej oraz różnej wielkości przedsiebiorstwa. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest biuro, sekretariat, księgowość i tam, gdzie do pracy potrzeba urządzeń techniki biurowej.

 
OFERTY SPECJALNE
Canon imageRUNNER ADVANCE iRA C3320i kolorowa kopiarka w promocji Canon imageRUNNER ADVANCE iRA C3320i kolorowa kopiarka w promocji
sprawdź cenę
WIADOMOŚCI
copyrights (C) 2012 by kserofax.com.pl