Oferta

/

Dzierżawa urządzenia


Co?

Wypożyczamy: kserokopiarki czarno-białe i kolorowe, drukarki sieciowe czarno-białe i kolorowe, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki dla firm, drukarki dla przedsiębiorstw, kopiarki nowe, kopiarki regenerowane, kopiarki poleasingowe.

Gdzie?

Dzierżawimy, wynajmujemy, wypożyczamy kserokopiarki, drukarki w Łodzi i okolicach do 50km (w Pabianicach, Zgierzu, Brzezinach Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim i wielu innych miastach)

Jak?

Dzierżawa, obejmuje wypożyczenie urządzenia wraz z opieką serwisową, ze stałą miesięczną opłatą abonamentową już od 90zł + VAT, pokrywającą koszty robocizny, koszty wymienianych części, koszty dojazdu technika oraz koszt toneru, koszty jednego wydruku już od 2 groszy..

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać? Nie przejmuj się powiedz nam co chcesz robić a my dobierzemy optymalne rozwiązanie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe to przestawimy ofertę w kilka minut. 
OFERTY SPECJALNE
Canon imageRUNNER ADVANCE iRA C3320i kolorowa kopiarka w promocji Canon imageRUNNER ADVANCE iRA C3320i kolorowa kopiarka w promocji
sprawdź cenę
WIADOMOŚCI
copyrights (C) 2012 by kserofax.com.pl